COMPEX czy łatwo jest go używać samodzielnie

Coraz więcej pań nawet tych zgrabnych boryka się z kłopotem skórki pomarańczowej. Jego zlikwidowanie nie jest błyskawiczne. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabiegi, jakie w przejrzysty sposób pomogą Ci go zredukować. COMPEX elektrostymulatory znakomicie nadają się do tego zadania. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zmniejszy skórkę pomarańczową, ale też zmniejszy dyskomfort w okolicach pleców czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to właściwie jest? Jest to jeden spośród najciekawszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pożądany skutek organizmu poprzez wydzielany prąd o niskim napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie oraz relaksuje. Kiedyś taki zabieg można było zrobić jedynie w specjalistycznym gabinecie. Teraz COMPEX możemy kupić i przeprowadzić zabieg samemu w domu. COMPEX jak pracuje? Jest to bardzo proste narzędzie, które wysyła prąd poprzez elektrody nalepione na części ciała. Możemy wyróżnić dwa główne sposoby elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego modelu urządzenia posiadają dwa style pracy, Dlatego aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX są to niesłychanie zaawansowane urządzenia na rynku. Korzystają z nich zwykle sportowcy, ale też doskonale sprawdzają się w rehabilitacji jak też przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy kupować w sklepach medycznych. Istotne jest abyśmy wybrali odpowiednie narzędzie do swoich wymagań. Nie zawsze najdroższe oznacza najlepsze. Warto tu zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je dostać w dwóch odmianach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wybranego modelu, do dyspozycji będziesz miał różnorodne funkcje MI. Jest to nowoczesna technika, która sama zoptymalizuje narzędzie do stanu mięśni.

W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko stosowana za pomocą specjalnego sensora, który znajduje się na dodatkowym przewodzie. Pomiar mięśnia jest robiony w konkretnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł dokonuje pomiaru na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim okresiesą zauważalne rezultaty? W czasie wykorzystywania urządzenia potrafisz już zauważyć np zmniejszenie bólu. Jednak jest to efekt tylko chwilowy. Na 100% przyniesie ulgę. Ale by był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni oraz nerwów. COMPEX w domu na co jest wskazany:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort szyi dyskomfort pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 czy warto? Jeśli masz jeden spośród wymienionych problemów, warto na 100% kupić sprzęt oraz często wykorzystywać go w domu. Wyniki są niewątpliwie błyskawiczne. Jednak jeżeli chorujesz na raka, posiadasz rozrusznik serca lub padaczkę przed jego wykorzystaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te przypadłości raczej dyskwalifikują cię do użytkowania COMPEX.