Jak wykorzystywać wałek lyapko bez niklu, aby wyniki były szybko widoczne?

Lyapko wałek do twarzy bez niklu najczęściej użytkowany jest na różne części ciała. Świetnie jest masować miejsca takie jak, szyja, barki, twarz i nogi itp. Wałek lyapko bez niklu jest zrobiony z niewielkich igiełek, jakie w tym wypadku nie zawierają niklu. Jest to niebywale kluczowe w przypadku kobiet z alergią, które są na niego uczulone. Dzięki przesuwaniu wałka tworzy się na jego końcach prąd galwaniczny, który kierowany jest na skórę. Jego zasadniczym przeznaczeniem jest regenerowanie skóry do wprowadzenia błyskawicznych sposobów naprawczych. Lyapko wałek do twarzy bez niklu świetnie sprawdza się właśnie do masażu mniejszych zakresów takich jak twarz. Reguluje on napięcie i redukuje małe zmarszczki, a co najistotniejsze pobudza syntezę kolagenu. Na twarzy powinno się używać igły od 0,2mm do maksimum 0,5 mm. Duże igły przeznaczone są do innych partii ciała takich jak plecy, barki. Tu możemy użyć – wałek lyapko bez niklu o igłach nawet 2 do 5 mm. Wszystko jest zależne od nas samych. Kluczowe jest także rozstawienie igieł w wałku. Lyapko wałek do twarzy bez niklu idealnie poprawia swoje nastawienie. Napięcie skóry jest o wiele mniejsze. Po zabiegu powinno się bardzo starannie nawilżać skórę i zazwyczaj zdezynfekować nasz wałek lyapko bez niklu. Bardzo dobrze sprawdza się także u kobiet borykających się z wypadaniem włosów. Już po paru sesjach widać stymulacje cebulek włosów. Po około 2 miesiącach możemy zaobserwować pojawienie się nowych „baby hair”.
Lyapko wałek do twarzy bez niklu https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-uniwersalny-z-iglami-35-mm-bezniklowy/3019 jak go używać? Niejednokrotnie robienie masażu, jest zależne od ilości igieł. Im małe tym możemy zabieg powtarzać nawet co 2 dni. Jeśli mamy do czynienia z igłami od 1,5mm to zabieg nie powinien być prowadzony częściej niż co 3-4 tygodnie. Wałek lyapko bez niklu przeciwwskazania. Jak każde urządzenie ma swoje atuty, ale ma także minusy. U poszczególnych pań nie powinno się go stosować. Należą do nich:

  • kobiety u których toczy się choroba
  • mają niezagojone rany,
  • ostre stany chirurgiczne,
  • nowotwory,
  • I okres ciąży.

Lyapko wałek do twarzy bez niklu po każdym zabiegu winien być dezynfekowany. Powinno się natomiast używać takiego środka, który nie zawiera alkoholu. Wiąże się to z tym, że guma na której osadzone są igły może po określonym etapie ulec zniszczeniu.

Jeżeli wałek lyapko bez niklu jest stosowany przez nas w domu, wystarczy opłukanie go mydłem i położenie go do oryginalnego opakowania. Wałek lyapko bez niklu świetnie sprawdza się przy likwidowaniu cellulitu. Jego regularne używanie u osób po 3 miesiącach przynosi zadowalające wyniki. Przyrząd ma także specjalne wykorzystanie w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Lyapko wałek do twarzy bez niklu cieszy się niezwykle szerokim zainteresowaniem. Asortyment w hipermarketach jest rzeczywiście niezwykle duży, dlatego powinniśmy dostosować jego wykorzystanie do swoich potrzeb.