Jakie roller z igłami do twarzy, daje efekty?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz ogromniejszą marką. Mikro- nakłucia to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się niezwykle wielka ilość osób. Lecz jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, aby realizował nasze pragnień i nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak jaki wybrać dla nas. Nie jest to zwykłe zadanie|, ale pamiętajmy że roller z igłami do twarzy ma głównie za zadanie masaż i dobrze nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy choć część spośród nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te detale mają wpływ na rezultaty swoich zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to główne założenie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza twarz robi się jędrna i bardziej napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak zrobić zabieg? Pewnie wiele salonów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, natomiast jeśli zamierzamy i rozumiemy dobrze jak możemy go zrobić sami w mieszkaniu. Roller z igłami do twarzy winien posiadać odpowiednią długość wypustek. Jeśli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego toniku, a następnie użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego cery
  • Czyścimy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy wytrzymali na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po kilkunastu minutach.
  • Następnie dajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy powinien być także rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najlepiej serum mogło wejść w głębię skóry. Podczas zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po zakończonym zabiegu należy zdezynfekować buzię oraz roller z igłami do twarzy i umieścić go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię należy dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować liczne wybroczyny, które przecież po kilku dniach same się wchłoną. Należy też używać kremy mocno nawilżające. Rezultat syntezy kolagenu jest długofalowy i średnio wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • długość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy robić co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy robić nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób możemy robić nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg wykonujemy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy daje dobre efekty. Cera staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie robią się mniej widoczne. Zabieg jest wyjątkowo atrakcyjny i zyskał grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy nabyć w markowych sklepach medycznych.