Jak wyselekcjonować odpowiednie stoły stacjonarne sumer, tak żeby idealne pasowały do naszego gabinetu?

Stół rehabilitacyjny sumer to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu do rehabilitacji. Nie zawsze każdy stół sumer będzie dobry dla każdego specjalisty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, żeby były dla nas najbardziej funkcjonalne podczas pracy. Stoły sumer są produkowane przez rodzimego producenta i idealnie nadają się do prowadzenia na nich masażów manualnych . Powinniśmy wyróżnić ich kilkanaście rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich podstawowa cechą jest możliwość regulacji kąta pionizacji w zakresie 0-87 stopni. Ta funkcja jest konieczna przy regularnych ćwiczeniach, a zarządzanie nią za pomocą pilota polepsza pracę fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może być w kilku kolorach. Mamy duży dobór barw, dzięki czemu zwykle znajdziemy odpowiedni odcień, który idealnie wpasuje się do naszego pokoju. Wiemy jak jest to ważne dlatego stoły sumer mają naprawdę dużą liczbę kolorów materiałów – nie tylko kolorów, lecz również obić od normalnych do dodatkowo płatnych czyli premium, które cechują się powłoką antybakteryjną, lecz również są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego ważna korzyścią jest elektryczna regulacja położenia leżanki. Jest on jednym spośród bardziej innowacyjnych stołów. Używany jest głównie w prywatnych klinikach do rehabilitacji, lecz też do kinezyterapii personalnej. Stoły elektryczne sumer mają regulację sprężynową zagłówka. Możemy nim sterować od -60 do 60 stopni.

Zagłówek posiada niezwykle stabilną konstrukcję i jest wytrzymały na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer posiada antypoślizgowe koła, które gwarantują duży komfort pracy przy kuracji. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest niezwykle ważne przy pracy masażysty. Stoły sumer mają wytrzymałą ramę malowaną proszkowo, tutaj także powinniśmy skorzystać z doboru kolorów, aby cała konstrukcja pasowała do naszego gabinetu. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą mieć różne wyposażenie za opłatą:

  • Stół sumer posiada zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – posiada zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie użycie w przypadku poprawienia komfortu chorego będącego na brzuchu. Pozwala on takie położenie chorego aby masaż górnej części pleców był jak najbardziej sprawny i przynosił pacjentowi zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze profesjonalnym siłownikiem o większej wytrzymałości, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować odpowiedni stół rehabilitacyjny sumer powinniśmy zachować zdrowy rozsądek i wybrać, taki który będzie nam pod względem funkcjonalności najkorzystniej odpowiadał. Stół sumer możemy zakupić już od kilkunastu tysięcy, jednak z dodatkowym wyposażeniem cena może być znacznie większa. Nie zawsze opłaca się mieć wszelkie dostępne ekstra wyposażenia, ponieważ może się okazać, że z większość nie będziemy korzystać. Stoły elektryczne sumer są to jednak jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się ogromną popularnością wśród fizjoterapeutów. Nieliczni będą chcieli zakupić stół elektryczny sumer, ponieważ jest on dla nich najodpowiedniejszy. Zakres funkcji jest korzystniejszy, co ułatwia pracę. Innym rehabilitantomnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne dodatkowe urządzenie jest dla nich niepotrzebne po prostu za drogie. Powinniśmy jako rehabilitanci wyselekcjonować rozsądnie aby stoły sumer, spełniły nasze wymagania w 100%.