Czy rozumiesz jak używać lyapko wałek do twarzy bez niklu, aby najszybciej ujrzeć efekty?

Wałek lyapko bez niklu jest używany na mnóstwo sposobów i wpływa na dużo płaszczyzn naszego ciała. Wałek lyapko spełnia funkcję pobudzającą (czas użytkowania lyapko wałek do twarzy bez niklu to gdzieś 7 min) i relaksacyjną (czas użytkowania wałek lyapko to około 15 min) Ale można je również używać zgodnie z własnymi preferencjami, aby otrzymać oczekiwane efekty. Lyapko wałki stosowane są w gabinetach fizjoterapeutycznych na wstępie zabiegu, aby przygotować organizm pacjenta, lub aby zrelaksować mięśnie po zabiegu zatem na zakończenie. Lyapko wałek do twarzy bez niklu https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/walki-lyapko/30/132 są powszechnie stosowane do masaży dynamicznych. Wałek lyapko pojawia się w wielu rozmiarach, zatem umiemy go używać na każde miejsce na ciele. Do zabiegu twarzy idealnie sprawdzi się tutaj lyapko wałek do twarzy bez niklu, na duże partie ciała jak uda czy brzuch możemy wykorzystać wielki wałek lyapko bez niklu. Różnią się one nie tylko wielkością, ale także rozstawem igieł. Jest to dość ważne w doborze odpowiedniego aplikatora dla pacjenta. Lyapko wał są bardzo przystępne w użyciu i po sesji fizjoterapeutycznej możemy z nich korzystać samodzielnie.
Wałek do masażu lyapko jakie są korzyści jego stosowania:

  • rozluźnienie dużych natężeń mięśniowych;
  • złagodzenie lub całkowite zlikwidowanie bólu głowy, karku;
  • przyspieszenie odbudowy tkanek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry

Lyapko wałek do twarzy bez niklu przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zmiany dermatologiczne
  • podejrzenie raka
  • w czasie menstruacji

Wałek lyapko jakie mamy rozmiary oraz do których części ciała warto jest go używać: Nieduży lyapko wałek do twarzy bez niklu – znakomicie nadaje się do twarzy, ale również do miejsc trudno dostępnych jak np staw skokowy. Bardzo dobrze sprawdza się również na mniejszych pacjentach.

Wałek do masażu lyapko średni. Tego rodzaju wałki mają najpotężniejsze skupisko igieł, dlatego ból w czasie masażu może być niezwykle silny. Nadaje się perfekcyjnie do masaży twardszych powierzchni jak łydki czy ramiona. Wałek lyapko duży. Rozstaw kolców jest jest mniejszy niż w średnim. Nadaje się na większe partie ciała jak brzuch czy pośladki. Jego działanie jest równie intensywne jak pozostałych. Ból odczuwany w momencie masażu jest jednak mniejszy niż w średniego – wałek lyapko bez niklu.
Lyapko wałki jakie są odczucia podczas zabiegu?
Na samym początku ogromniejsza grupa osób odczuwa kłucie, a panie o niższym zakresie bólu dość nieprzyjemny dyskomfort, zwłaszcza w miejscach większych zmian chorobowych. Z czasem czucie dyskomfortu robi się mniejsze, gdyż przyzwyczajamy się do zabiegu. Jest to moment, kiedy pierwsze, powierzchowne napięcia już minęły i dochodzi do zwolnienia napięć położonych nieco głębiej. Cała terapia trwa mniej więcej 2 tygodni i powinna być przeprowadzana systematycznie. Bardzo korzystnie oddziałuje na poziom skóry oraz samopoczucie. Po tym okresie powinno zrobić się pauzę około tygodnia, aby później wrócić do masażu – lyapko wałek do twarzy bez niklu. Masaż jest niezwykle skuteczny i cieszy się wielkim uznaniem pośród rehabilitantów.