Jak zakupić dobre bańki chińskie do twarzy, aby szybko efekty były widoczne.

Bańki chińskie masaż twarzy jest niezwykle powszechny w w Polsce. Możemy też spotkać się z definicją „facial cupping” , ale by masaż przynosił efekty należy go robić regularnie i jeżeli nie mamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają wymiar grzybka, a pierwsze wzmianki o nich umiemy odkryć już w starożytnym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego alternatywą może być zwykły masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w czasie masażu stosuje się jednak specjalne akcesoria – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez wciśnięcie grzybka. Wywołane są one ze określonej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 ułatwią nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w momencie masażu maleje. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak korzystać? Na samym początku musimy dobrze zmyć makijaż. Możemy do tego użyć mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku preparaty. Musimy także wykorzystać piankę lub tonik, żeby nasza cera miała wystarczające PH. Cerę powinno się dobrze nawilżyć, aby bańki mogły się po niej przesuwać płynnie. Do tego masażu możemy stosować równe skoncentrowane balsamy, które w momencie masażu wchłonie nasza cera. Bańki chińskie do twarzy na samym początku używa się je w taki sposób by zachęcić prace kluczowych naczyń limfatycznych. W następnych etapach bańki chińskie na twarz stosuje się od środka do zewnątrz tak by odprowadzić nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po masażu cera jest trochę zarumieniona. Dzieje się tak, gdyż silnie pobudzamy krążenie krwi w tych partiach. Jeżeli podczas masażu odczuwasz dyskomfort powiedz, aby specjalista podniósł troszkę bańki tak, by dostało się do niej powietrze. Nie winnaś już później odczuwać dyskomfortu.

Bańki chińskie masaż twarzy zwykle trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego obszaru, cery klienta oraz takich postępowań dodatkowych, jak masaż odprężający po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich skutków możemy się spodziewać po ich stosowaniu:

  • zniwelowanie zmarszczek
  • Wpłynie na poprawę elastyczności i jędrności cery,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Polepszy ukrwienie tkanek

Rezultaty dostępne są już po około 1,5 miesiącu stosowania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być odpowiednia do indywidualnej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po skończonym masażu, można nałożyć maskę, która jeszcze podtrzyma efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich używać.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i choroby układu krążenia,
  • innego rodzaju nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Skoro już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, iż ich działanie daje efekty, ale musimy na nie poczekać. Warto jest zawsze przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, byśmy mogli czuć się w pełni odprężeni.