Jakie efekty da nam wałek wieloigłowy lyapko i kiedy właściwie jest go stosować.

Wałek igłowy uniwersalny toż zadziwiające narzędzie o ogromnym spektrum zastosowania. Został doceniony i jest polecamy przez rehabilitantów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez wiele kobiet jest niedoceniony, gdyż jego igły nakłuwają skórę. Część z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, który posiada na swojej powierzchni specjalne igły. Kolce mogą być zbudowane z metalu lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm posiada też intuicyjną rączkę, która zapewnia prowadzenie rolki z kolcami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może mieć różnie rozmieszczone wypustki, które tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie zranić naszej cery. Dlatego jest on polecany dla kobiet ze skórą naczyniową. Kolce i wypustki sprawiają, że powiększa się przepływ krwi i limfy oraz poprawia dopływ tlenu do mięśni, co zwiększa regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest polecany do obserwacji dużych mięśni, aby korzystniej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie wykonać gładki roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie naciskać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Wypustki na wałeczku są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o celowanie w znaczące punkty. Do obciążeń dochodzi zazwyczaj podczas ćwiczeń i wykonywanych treningów nieregularnie. Zatem w tym przypadku świetnie sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, który nie tylko rozluźni nasze mięśnie, lecz również poprzez nakłuwanie naszej cery zwiększy ukrwienie wybranych części ciała. Wałek igłowy uniwersalny dokładamy do bolącego mięśnia i zaczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy odczuwać dyskomfort Tego rodzaju zabieg nie należy często do lekkich, a czuty ból może sprawiać nam dość spory dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 to wiele zalet z jego stosowania

  • usuwa skórkę pomarańczową
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • zmniejsza stres
  • polepsza przepływ krwi
  • niweluje występowanie kontuzji.
  • automasaż robiony za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz zwiększa produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm używa się bardzo szybko i każdy spośród nas może go nabyć w profesjonalnym sklepie. Wartość jego nie jest ogromna, a wyniki masażu zobaczymy już po 10 minutach stosowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej praktyki i doświadczenia odpowiedzi własnego organizmu.

Musimy dobrać wałek lyapko średni z delikatniejszą ilością kolców, dla dziewczyn, które nie wykorzystywały go jeszcze, jednak bardzo by chciały spróbować. Wielkość i ustawienie wypustek jest tu niezwykle znaczące i każdy powinien dostosować dogodne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji również winna być przystosowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest przeważnie przez sportowców, lecz też przez osoby zaczynające przygodę ze sportem.


Dodaj nowy wpis